Ripsmete ja kulmude keemiline värvimine ja ripsmete lamineerimine

Kulmude keemiline värvimine5 €
Kulmude korrigeerimine (modelleerimine pintsettidega/ vahatamine)3-5 €
Kulmude keemiline värvimine ja korrigeerimine10 €
Ripsmete ja kulmude keemiline värvimine ja korrigeerimine15 €
Ripsmete lamineerimine30 €

Mida tähendab ripsmete lamineerimine?

Lamineerimine tähendab ripsmetele toitva seerumi lisamine, mis muudab ripsmekarva siledamaks, tugevamaks ja läikivamaks.

Mida siledam on karv,  st. mida rohkem valgust ta peegeldab, seda tumedam ta näib. Seetõttu tundub karv peale protseduuri tumedam isegi siis kui keemilist värvi ei ole kasutatud. Maksimaalse efekti saavutamiseks võib siiski ripsmed ka keemiliselt värvida.

Shine Repair seerum, mida lamineerimisel kasutatakse, sisaldab keratiini, provitamiin B5-te ja hüaluroonhapet.

Lihtsamalt öeldes on lamineerimine niiskuse ja toitainete lisamine ripsmetesse.  

Tegu on raviva protseduuriga, mis on mõeldud inimestele, kes on äsja maha võtnud ripsmepikendused või kellel ei ole endal väga tihedaid ja pikki ripsmeid. See on hea võimalus enda ripsmeid taastada ja ravida. Samuti on see hea variant inimestele, kellel on näiteks allergia ripsmepikenduste vastu, kuid kes siiski soovivad enda ripsmetele erilist efekti.  

Kas protseduur on sobilik kõigile?

Jah, sellel protseduuril ei ole vastunäidustusi ning protseduur ise ei ole ka valulik ega kuidagi ebamugav. Kui võrrelda lamineerimist Lash Liftiga, siis Lash Lift on tavaline ripsmete keemiline koolutamine, mis sisaldab ka rohkem keemiat — lamineerimine nii palju keemiat ei sisalda ja just tänu sellele ei ole ka mingeid vastunäidustusi.

etEstonian